KRISTALLKRONA samt FÖNSTERLAMPOR, 3 delar, mässing, 1900-tal.

336557. KRISTALLKRONA samt FÖNSTERLAMPOR, 3 delar, mässing, 1900-tal.

1 Kristallkrona, med 4 ljuspunkter, Diam: 26, Höjd: ca 45 cm.
2 Fönsterlampor, vardera med 1 ljuspunkt, Diam: 9, Höjder exklusive sladd: ca 12,5 cm.

Bruksslitage. Ej genomgångna.
Sammanlänkade sladdar på fönsterlampor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Ej genomgångna.

Antal besök: 900