KERAMIK OCH GLAS samt LEKSAKSBIL, 8 delar, Rörstrand, Bitossi, Erik Höglund, Ekeby.

336556. KERAMIK OCH GLAS samt LEKSAKSBIL, 8 delar, Rörstrand, Bitossi, Erik Höglund, Ekeby.

Vas, turkos glasmassa, Erik Höglund, signerad.
Vas, keramik, Vicke Lindstrand, Ekeby 423.
Vas, keramik, Aldo Londi, Bitossi.
4 kaffekoppar med fat, flintgods, "Gröna Anna", Rörstrand.
Leksaksbil, Japan.
Höjd ca. 6-21 cm.

Bruksslitage. Bil, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leksaksbil, Japan.
Höjd ca. 6-21 cm.

Antal besök: 1 111