Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
STEFAN WINDAHL. Ängsmotiv. Olja på duk, signerad.
336521. STEFAN WINDAHL. Ängsmotiv. Olja på duk, signerad.
64,5 x 53 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
64,5 x 53 cm.
3 866