SOFFBORD, metallunderrede med skiva med stenar, Forssells Konststens AB Norberg.

336444. SOFFBORD, metallunderrede med skiva med stenar, Forssells Konststens AB Norberg.

Längd 65 bredd 45 cm. höjd ca 50 cm.

Slitage, nagg på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg på skiva.

Antal besök: 2 583