OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. Olja på duk, 2 st, en signerad P. Möller, daterad 1913.

336436. OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. Olja på duk, 2 st, en signerad P. Möller, daterad 1913.

31 x 40 respektive 32 x 40 cm.

Skador, färgbortfall, fläckar, oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 906