336382. SYBORD, design Bertil Fridhagen, Bodafors.
Sybord med korg och låda samt klaffar och lös bricka.
Totalt mått inkl klaffar längd 122 bredd 60 höjd 60 cm.
Slitage, fanerskador, fläckar. Gummi på hjul saknas delvis, skadat. En klaffhållare med spricka.