VÄGGSYSTEM, "Aktuell", IKEA 1960/70-tal.

3363818. VÄGGSYSTEM, "Aktuell", IKEA 1960/70-tal.

Introducerades i IKEA-katalogen 1967.
Jakarandafanerat. Bestående av 6 väggpaneler à bredd 60, höjd 200 cm, 2 st à bredd 30, höjd 200 cm. 6 panelförhöjningar à bredd 60, höjd 39, 4 à bredd 40, höjd 39 cm.
4 skåp bredd 90, djup 35, höjd 44 cm.
Ett vitrinskåp bredd 90, djup 17, höjd 44 cm.
Ett vitrinskåp bredd 60, djup 17, höjd 44 cm
5 hyllor längd 90, 3 hyllor längd 60, samtliga djup 17 cm.
3 listkanter höjd 200 cm.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage. repor, kantskador, smärre skador och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 listkanter höjd 200 cm.

Antal besök: 702