FAT, porslin, Song(960-1276), Kina.

336364. FAT, porslin, Song(960-1276), Kina.

Grön glasyr. Dia 17 cm.

Glasyr krackeleringar. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön glasyr. Dia 17 cm.

Glasyr krackeleringar. Nagg.

Antal besök: 1 408