SNEDKLAFFSEKRETÄR, fur, tidigt 1900-tal.

336352. SNEDKLAFFSEKRETÄR, fur, tidigt 1900-tal.

Längd 84, bredd 40, höjd 97 cm.

Ett beslag sönder samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 691