ARMBANDSUR, Automatic, Seamaster, "Tachymetre", Omega.

336298. ARMBANDSUR, Automatic, Seamaster, "Tachymetre", Omega.

Cal 1040, Ref 176.007, serienummer 36267468, 22 jewels, ca 38,5 mm. Ca mitten av 70-talet.

Plastglas med skador.
Klockan går ej.
Defekt krona.
Klockan är i behov av genomgående service.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plastglas med skador.
Klockan går ej.
Defekt krona.

Antal besök: 1 276