LJUSSTAKAR, ett par, mässing, skultuna nr 14, 1900-talets första hälft.

336283. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, skultuna nr 14, 1900-talets första hälft.

Höjd 17 cm.

Smärre slitage samt bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Smärre slitage samt bucklor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 180