VIN/ÖLGLAS, 14+4 st, "Party", Göran Wärf, Boda.

336270. VIN/ÖLGLAS, 14+4 st, "Party", Göran Wärf, Boda.

Höjd ca 13,5 cm.

Smärre slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13,5 cm.

Smärre slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 662