HYLLA MED LÅDOR, mahogny, tidigt 1900-tal.

336267. HYLLA MED LÅDOR, mahogny, tidigt 1900-tal.

Längd 49, bredd 38, höjd 130 cm.

Bruksslitage, spricka samt lagningar på benen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 850