ALLAN SCHMIDT(1923-1989). Litografi, sign. och num. 93/250.

33626. ALLAN SCHMIDT(1923-1989). Litografi, sign. och num. 93/250.

Gemoetrisk komposition. 31,5x54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 080