ARMBANDSUR, Quartz, 18k, Flatline, IWC, INTERNATIONAL WATCH Co. Schaffhausen.

336222. ARMBANDSUR, Quartz, 18k, Flatline, IWC, INTERNATIONAL WATCH Co. Schaffhausen.

Ca 33mm. Cal 2405, serienummer 2293168,
boettnummer 2262063.

Bruksslitage.
Platsglas med skador.
Krona bytt.
Boett med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

boettnummer 2262063.

Bruksslitage.
Platsglas med skador.
Krona bytt.
Boett med gravyr.

Antal besök: 7 227