RENEE FLOURENS. Sittande kvinna vid monument, olja på duk, signerad R Flourens.

336166. RENEE FLOURENS. Sittande kvinna vid monument, olja på duk, signerad R Flourens.

62x45 cm
Oramad.

Något beskuren.

Gör en kostnadsfri värdering!

62x45 cm
Oramad.

Något beskuren.

Antal besök: 1 188