Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
RENEE FLOURENS. Sittande kvinna vid monument, olja på duk, signerad R Flourens.
336166. RENEE FLOURENS. Sittande kvinna vid monument, olja på duk, signerad R Flourens.
62x45 cm
Oramad.
Något beskuren.
Gör en kostnadsfri värdering!
62x45 cm
Oramad.
Något beskuren.
Garpenhus Auktioner
1 188