GOLVUR, 1900-tal.

GOLVUR, 1900-tal.
336150. GOLVUR, 1900-tal.

Höjd ca. 195 cm.

Bruksslitage. Lod, pendel finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
336150. GOLVUR, 1900-tal.

Höjd ca. 195 cm.

Antal besök: 1 002