LENNART GRANDELIUS. "Fasader", gouache, diptyk, signerad och daterad Grandelius 1968 samt betitlad.

336110. LENNART GRANDELIUS. "Fasader", gouache, diptyk, signerad och daterad Grandelius 1968 samt betitlad.

2 x 38x65 cm
Singerade, daterade och betitlade även a tergo.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 x 38x65 cm

Bruksskick.

Antal besök: 10 793