PARTI KONSTGLAS, 9 st, Anne Nilsson Orrefors med flera.

336091. PARTI KONSTGLAS, 9 st, Anne Nilsson Orrefors med flera.

Ljusstake signerad AN MK höjd 37 cm.
Skulptur signerad Jensen & Jensen? höjd 33 cm.
Övrigt osignerat.

Ljusstake och vas med smånagg, skulptur med tillverkningsdefekt högst upp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Övrigt osignerat.

Antal besök: 668