STOLAR, 5 stycken stapelbara, 1900-talets mitt.

336004. STOLAR, 5 stycken stapelbara, 1900-talets mitt.

Perssonverken Bjärnum AB.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Perssonverken Bjärnum AB.

Slitage och skador.

Antal besök: 960