NILS " BJÖRNJÄGARN" RUNDGREN. TILLSKRIVEN. Figurkompositioner, 2 st, blandteknik, osignerade.

335991. NILS " BJÖRNJÄGARN" RUNDGREN. TILLSKRIVEN. Figurkompositioner, 2 st, blandteknik, osignerade.

31 x 33 cm.
30 x 40 cm.

Ålder/Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 33 cm.
30 x 40 cm.

Ålder/Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 767