BARDISK OCH 4 BARSTOLAR, trä, grönmålad och delvis förgylld, Frankrike, 1900-tal.

335956. BARDISK OCH 4 BARSTOLAR, trä, grönmålad och delvis förgylld, Frankrike, 1900-tal.

Bardisk, höjd 109 cm, längd 173 cm, djup 42 cm
Barstolar, rygghöjd 89 cm.

Bruksslitage
Färgsläpp och fläckar på diskens ovansida
Hyllplan i skåpen saknas
Stolarna rickiga från golvplattan.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Barstolar, rygghöjd 89 cm.

Bruksslitage
Hyllplan i skåpen saknas

Nycklar saknas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 492