335956. BARDISK OCH 4 BARSTOLAR, trä, grönmålad och delvis förgylld, Frankrike, 1900-tal.
Bardisk, höjd 109 cm, längd 173 cm, djup 42 cm
Barstolar, rygghöjd 89 cm.
Bruksslitage
Färgsläpp och fläckar på diskens ovansida
Hyllplan i skåpen saknas
Stolarna rickiga från golvplattan.
Nycklar saknas.