CARL ANDERSON. Motiv från södra Frankrike. Akvarell, dubbelsidig, signerade och daterade -22.

335937. CARL ANDERSON. Motiv från södra Frankrike. Akvarell, dubbelsidig, signerade och daterade -22.

Ca 30,5 x 42 cm.

Fläckar, främst på den på baksidan. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 30,5 x 42 cm.

Antal besök: 423