GÖTA FOGLER. Landskap, olja på duk, signerad G Fogler och daterad -64.

335911. GÖTA FOGLER. Landskap, olja på duk, signerad G Fogler och daterad -64.

70x56 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

70x56 cm.

Antal besök: 4 585