SCHACKSPEL med PJÄSER, agat samt marmor, 1900-talets andra hälft.

335910. SCHACKSPEL med PJÄSER, agat samt marmor, 1900-talets andra hälft.

Bräda, 40x40 cm.
16 st pjäser i marmor.
16 st pjäser i agat.

Bruksskick.
Nagg. Avslagna kanter. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bräda, 40x40 cm.
16 st pjäser i marmor.
16 st pjäser i agat.

Bruksskick.
Nagg. Avslagna kanter. Repor.

Antal besök: 1 098