KONSTGLAS, R Strand Börneson, Strömbergshyttan, signerad.

33590. KONSTGLAS, R Strand Börneson, Strömbergshyttan, signerad.

Höjd 19,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 531