Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
LARS DROUGGE. Röd balansakt, olja på duk, signerad Drougge.
335851. LARS DROUGGE. Röd balansakt, olja på duk, signerad Drougge.
64x71 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
64x71 cm.
Garpenhus Auktioner
71 760