PIANOLAMPA, mässing/teak, Stilo möbler, Skillingaryd.

335846. PIANOLAMPA, mässing/teak, Stilo möbler, Skillingaryd.

Borstad mässing. Reglerbar. Längd 33 cm.

Slitage, smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 11 406