BYRÅ, gustaviansk stil, sekelskiftet 1900.

33582. BYRÅ, gustaviansk stil, sekelskiftet 1900.

Längd 86,5, bredd 45, höjd 81 cm.

Slitage. Repor. Solblekt. Två mässingsfötter saknas. Nyckel saknas. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 872