SOFFA, Sverige, 1940-tal.

SOFFA, Sverige, 1940-tal.
335819. SOFFA, Sverige, 1940-tal.

Ritad av Johan Axel Högberg.
Längd ca. 190 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ritad av Johan Axel Högberg.
Längd ca. 190 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 283