MATTA, rölakan, signerad MJ, 1900-talets andra hälft, ca. 233x157 cm.

335799. MATTA, rölakan, signerad MJ, 1900-talets andra hälft, ca. 233x157 cm.

Geometrisk dekor med bland annat blommor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 000