BENGT NORDQUIST. "Nocturne", blandteknik, signerad och daterad -65.

335774. BENGT NORDQUIST. "Nocturne", blandteknik, signerad och daterad -65.

60 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Nordquist (1917–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Nordquist (1917–2012)

Antal besök: 1 065