MÄRKLIN bilar 10 stycken. 52, 8019, 5524/4, 8025, 5524/15, VW-buss, 2 Mercedes och 2 Porsche.

335770. MÄRKLIN bilar 10 stycken. 52, 8019, 5524/4, 8025, 5524/15, VW-buss, 2 Mercedes och 2 Porsche.

Mest 1:43.

Skador och slitage. Porsche och Taunus ommålade/färgförbättrade. Vindruta ersatt?

Gör en kostnadsfri värdering!

Mest 1:43.

Antal besök: 3 234