Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
KARSTEN KEISERAAS. Norge. Festinteriör. Olja på pannå, signerad Keiseraas -45.
335765. KARSTEN KEISERAAS. Norge. Festinteriör. Olja på pannå, signerad Keiseraas -45.
49 x 64 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
49 x 64 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
2 807