CIGARR/CIGARETTSKRIN i silver, svenska importstämplar.

335706. CIGARR/CIGARETTSKRIN i silver, svenska importstämplar.

Skrin i kvadratisk form.
Höjd 3 cm.
9x9 cm.
Stämplad 830S, F, Kattfot, S.
Lock stämplat Kattfot, S.
Vikt inklusive träinsats 160 gram.

Bristningar.
Skev. Repor.
Träinsats defekt, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrin i kvadratisk form.
Höjd 3 cm.
9x9 cm.
Stämplad 830S, F, Kattfot, S.
Lock stämplat Kattfot, S.

Bristningar.
Skev. Repor.
Träinsats defekt, sprickor.

Antal besök: 1 039