SERVISDELAR, 6 delar, porslin, bland annat "Picknick" Rörstrand.

335691. SERVISDELAR, 6 delar, porslin, bland annat "Picknick" Rörstrand.

Såskanna, "Pastill" Gustavsberg.
Form med grepp + form, "Fix" Rörstrand, längsta längd ca 29,5 cm.
Såsskål med lock, "Gourmet" Gustavsberg.
Skål, "Verdura" Rörstrand.
Skålfat, "Picknick" Rörstrand, längd ca 29 cm.

Slitage, enstaka mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, "Verdura" Rörstrand.

Slitage, enstaka mindre nagg.

Antal besök: 2 452