Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Vintagekläder & Accessoarer
JACKA, med mössa, getskinn, HP Erikssons Skinnvaru AB, Malung, 1900-talets mitt.
335674. JACKA, med mössa, getskinn, HP Erikssons Skinnvaru AB, Malung, 1900-talets mitt.
Rygglängd 75 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygglängd 75 cm.
Bruksslitage.
Växjö Auktionskammare
2 202