På fyrdelad fot. Höj och sänkbart. Med två iläggsskivor. Diameter 94 cm. Höjd i nedskruvat läge 64 cm. Iläggsskivor a 94 x 27 cm.
Bruksslitage, färgsläpp/färgskador, fläckar, slagmärken, repor.