SLAGBORD, "Gamleby", Ikea, 1900/2000-tal.

3355947. SLAGBORD, "Gamleby", Ikea, 1900/2000-tal.

Höjd 74, bredd 78, längd 73, 136 och 200 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 737