FICKUR/MORMORSUR, ytterboett guld 18K, samt KLOCKSTÄLL och KLOCKKEDJA.

335568. FICKUR/MORMORSUR, ytterboett guld 18K, samt KLOCKSTÄLL och KLOCKKEDJA.

Fickur diameter ca 3,3 cm.
Klockställ gröntonat glas/mässing 1800-tal höjd 10,5 cm.
Klockkedja mässing längd 76 cm.

Ett par märken/bucklor insidan av boetten, i övrigt smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fickur diameter ca 3,3 cm.

Antal besök: 2 028