OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Interiörbild, signerad Rydnemalm, daterad -69.
335555. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Interiörbild, signerad Rydnemalm, daterad -69.
48 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
48 x 60 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
1 711