BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, 1900-tal.

33555. BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, 1900-tal.

Höjd ca 64,5 cm vardera.

Slitage, skärmfäste med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 64,5 cm vardera.

Antal besök: 595