Nederdel med skåp och två lådor, överdel med vitrindörrar, glashyllor på träram. Metallbeslag. Belysning i vitrindelen. Delbart, totalhöjd 222 cm. Längd 158, bredd 52 cm.
Slitage, repor, märken.
Slitage, repor, märken.