Auktionshuset Kolonn
Konst
Grafik
KARIN LUTS. L'Oiseau Fableux, färgetsning, EA, signerad.
33548. KARIN LUTS. L'Oiseau Fableux, färgetsning, EA, signerad.
26 x 32 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 32 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
1 326