FILMPLANSCHER, 2 stycken, Alien samt Sinbad.

3354508. FILMPLANSCHER, 2 stycken, Alien samt Sinbad.

Rammått 106,6 x 76 cm samt 100,5 x 70 cm.

Bruksskick samt repor och spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 338