MATGRUPP, 7 delar, omkring 1900-talets mitt.

335432. MATGRUPP, 7 delar, omkring 1900-talets mitt.

Bord längd 139 bredd 110 höjd 75,5 cm + 2 st iläggsskivor á 42 cm.
4 stolar + 2 karmstolar.

Slitage, delvis blekt, märken, repor, fläckar. En iläggsskiva med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 stolar + 2 karmstolar.

Antal besök: 673