SKIVSPELARE, Piooner PL-71.

SKIVSPELARE, Piooner PL-71.
3354248. SKIVSPELARE, Piooner PL-71.

Teakfanerad, Pioneers toppmodell under mitten av 70-talet, ca 48x39 cm.

Mindre bruksspår, funktion ej kontrollerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 638