SOFFBORD, med tidningsställ, trä och metall, 1900-talets senare hälft.

335375. SOFFBORD, med tidningsställ, trä och metall, 1900-talets senare hälft.

Skiva med vridbar funktion för iläggsskivor. Tidningsställ av gulmetall.
Längd 95 cm.
Bredd 65 cm.
Höjd 62 cm.
Medföljande tre iläggsskivor, 95 x 52,5 cm, 95 x 16 cm. (x2).

Bruksslitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 95 cm.
Bredd 65 cm.
Höjd 62 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 293