JOHANN ANDREAS GEBHARDT. tillskriven, olja på plåt.

335374. JOHANN ANDREAS GEBHARDT. tillskriven, olja på plåt.

Enligt uppgift föreställande Eva Wettergrens.33x26.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackeleringar.

Antal besök: 1 310