BOKHYLLA, trä, 1900-tal.

BOKHYLLA, trä, 1900-tal.
3353735. BOKHYLLA, trä, 1900-tal.

Bredd ca 128 cm.
Djup ca 45 cm.
Höjd ca 217 cm.

Bruksslitage, repor, märken, avslag, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd ca 128 cm.
Djup ca 45 cm.
Höjd ca 217 cm.

Antal besök: 1 034